СПОЖИВАЧАМ

ТОВ «Карма Трейдинг» - компанія яка займається постачанням електроенергії промисловим споживачам в Україні.

Наша місія - оптимізація витрат і підвищення енергоефективності наших клієнтів за рахунок надання високого рівня відповідних послуг.

Компанія є учасником Оптового ринку електричної енергії і відповідає всім вимогам законодавства.

ТОВ «Карма Трейдинг» в своїй діяльності керується в першу чергу потребами і вимогами підприємств-споживачів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє побудувати довгострокові, взаємовигідні партнерські відносини. Стабільність і надійність - основні принципи роботи компанії.
Для зручності своїх клієнтів, компанія надає повний спектр послуг і консультацій з питань пов'язаних зі зміною електропостачальника. Допомагає з організаційними питаннями пов'язаними з передавальної організацією, Держенергонаглядом та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та ін.
Багатий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість бути гнучкими в умовах нового енергетичного ринку України і пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці, кваліфікований консалтинг, а також безліч додаткових послуг.
Переваги роботи з ТОВ "Карма Трейдинг"
  • ціна на електроенергію може бути нижче тарифа електропередавальної організації;
  • гнучкий графік оплати за замовленний обсяг електроенергії;
  • можливість збільшення замовленого обсягу електроенергії в розрахунковому періоді (у разі збільшення обсягів виробництва);
  • безкоштовні юридичні консультації та підтримку у вирішенні питань з електророзподільною організацією, Держенергонаглядом та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та інші.

Укладення договору з ТОВ «Карма Трейдинг» ніяким чином не збільшує ризики для Вашого підприємства в частині гарантування безперебійного постачання електроенергії, оскільки, згідно законодавства, нині діючий договір з обленерго (електророзподільною організацією) не розривається, а лише призупиняється в частині постачання активної електроенергії та оплати за неї.

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!

Звертаємо Вашу увагу, що з 11.06.2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), згідно умов якого розпочався процес реформування електроенергетичної галузі в Україні.

Згідно з Положеннями Закону, а саме пунктом 13 розділу ХVІІ Прикінцевих та перехідних положень, електророзподільні організації (обленерго) до 11.12.2018р. здійснюватимуть постачання та передачу електричної енергії місцевими локальними мережами, а з 11.12.2018р. за ними залишається тільки функція розподілу електричної енергії.

Споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Закону здійснювала постачання електричної енергії електророзподільна організація (обленерго), мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним «договір постачання електричної енергії споживачу» не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності Закону (тобто до 11.12.2018р.). При цьому, зміна електропостачальника споживачем здійснюється на безоплатній основі у порядку, визначеному «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312.

У разі не обрання споживачем (крім побутового та малого непобутового споживача) нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Закону (до 11.12.2018р.) постачання електричної енергії такому споживачу впродовж не більше 90 днів буде здійснюватися Постачальником «останньої надії» відповідно до статті 64 Закону, який буде визначений за рішенням Кабінету Міністрів України за результатами конкурсу. При цьому тарифи на послуги постачальника «останньої надії» будуть значно вище роздрібного тарифу постачальника електричної енергії.

ПРОПОНУЄМО РОЗГЛЯГУТИ ПРОПОЗИЦІЮ СПІВПРАЦ І З ТОВ «Карма Трейдинг»

НЕОБХІДНІ УМОВИ, ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

1. Наявність діючого договору на постачання електричної енергії з електророзподільною організацією (обленерго).

2. Відсутність заборгованості перед електророзподільною організацією (обленерго).

3. Наявність системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ/ЛУЗОД), яка введена у промислову експлуатацію.

4. Наявність свідоцтва про метрологічну повірку АСКОЕ/ЛУЗОД.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1. Укладання договору купівлі-продажу електричної енергії з ТОВ «Карма Трейдинг».

2. Оформлення необхідних довідок та документів для зміни постачальника.

3. Направлення на адресу електророзподільної організації повідомлення про зміну постачальника та необхідність призупинення договору між електророзподільною організацією (обленерго) і Вашим підприємством.

ІНФОРМАЦІЯ СПОЖИВАЧУ

Комерційну пропозицію та опитувальний лист можна скачати тут.

Примірний договір на постачання електричної енергії можна скачати тут.

Порядок вирішення спорів:

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання електричної енергії або у зв'язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом проведення переговорів і консультацій.

У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Споживач може подати скаргу, звернення, претензію шляхом:

- подання письмової заяви поштовим зв’язком на адресу ТОВ Карма Трейдинг: 36040,м. Полтава, вул. Європейська, будинок 20А, 4 поверх

- на електронну адресу:office.karmaenergy@gmail.com

Отримані звернення, скарги, претензії та повідомлення споживачів розглядаються у порядку та строки, встановлені чинним законодавством України.

Відповідальна особа: Кива Богдан Владиславович

Повідомлення про загрозу електробезпеки та їх розгляд.

Своєчасне повідомлення про загрозу електробезпеки дозволить оперативно зреагувати та локалізувати події, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин, можуть призвести до збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

У випадку виявлення загрози електробезпеці: обірвані або провислі дроти електропередач, відкриті двері або люки електроустановок, пошкоджені опори необхідно тримати безпечну відстань від місця події, сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближенню до місця події випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що yсталося за номером постачальника :+38(050) 346-22-88

У разі займання електроприладів, електроустановок слід негайно вимкнути їх з електромережі, при необхідності викликати пожежну службу за телефоном «101».

Якщо виявлено роботи по демонтажу ліній електропередач особами, що не є працівниками Оператора системи розподілу (не мають спецодягу), факти розкрадання чи пошкодження електрообладнання, вандалізму чи інших протиправних дій необхідно негайно звернутись до органів Національної поліції за номером «102».